Skip links
 • Design And Engineering

  در اين بخش متخصصين مجرب با گذراندن دوره های علمی و عملی سيستمهای حفاظت حريق بصورت دوره ای و اخذ گواهينامه از کمپانی های معتبر در زمینه اعلان و اطفاء حریق آماده ارائه خدمات طراحی و مشاوره علمی می‌باشد.

 • Design and Manufacturing

  شرکت ساختار انرژی ژرف افتخار دارد که توانسته با تکیه بر دانش فنی کارشناسان داخلی اقدام به طراحی و ساخت و تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز سیستم های اطفاء و اعلام حریق با کیفیتی مطلوب و مطابق با استاندارهای روز دنیا نماید.

 • Research And Training Division

  در اين بخش مربيان و کارشناسان زبده با سوابق مربوط به طراحی سیستم های اطفاء حريق وآموزش آن، سالها وقت خود را صرف آموزش به هموطنان عزيز نموده اند. این آموزشها با ارائهبرنامه به صورت کاملاً تخصصی، صورت می‌گيرد.

 • Sale Department

  این بخش کلیه اقلام مورد نیاز سیستم های اطفاء و اعلام حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی را از تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی تامین می‌نماید.

 • Clean Agent Filling Station

  این واحد دارای مجوز پر کردن و شارژ مجدد سیلندرهای گازی با ارائه راه حل های علمی و به روز ترین فن آوری به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه می‌باشد.

Our Services

The Services We Provide

Design And Engineering

در اين بخش متخصصين مجرب با گذراندن دوره های علمی و عملی سيستم‌های حفاظت حريق بصورت دوره‌ای و اخذ گواهينامه از کمپانی‌های معتبر در زمینه اعلان و اطفاء حریق آماده ارائه خدمات طراحی و مشاوره علمی می‌باشد.

در این بخش طراحی سیستم‌های اطفاءحریق آب و فوم با استفاده از نرم افزار Pipe Net و سیستم‌های گازی با استفاده از نرم افزار VDS انجام می‌گردد. وظيفه اصلی اين بخش ارائه بهترين راه حل‌ها و پيشنهادات، جهت حفاظت در برابر حريق در پروژه‌های مختلف بر اساس استانداردهای بين المللی و مديريت در اجرای اين طرح‌ها می‌باشد.

کلیه مدارک مربوط به تجهیزات و سیستم‌ها مانند Data Sheet ها، Specification ها، Calculation ها، MR ها، ITP، P&ID، TBA، List ها و Drawing ها ارائه می‌شود.

بخش سیستمهای اعلان حریق و F & G System

بخش طراحی سیستم های اطفاء حريق

Engineering

& Design
Manufacture

واحد آزمایشگاه و کنترل کیفی

شرکت ساختار انرژی ژرف به منظور اطمینان از کیفیت محصولات خود تمامی قطعات را در هر مرحله از تولید توسط واحد کنترل کیفی مورد آزمایش و کنترلهای متناسب قرار میدهد همچنین پس از پایان تولید به محصول که متناسب با دستورالعمل مربوطه مطابق با استانداردهای بین المللی میباشد مورد آزمایش قرار میدهد.

ماشین‌کاری و پرسکاری

این شرکت با دارا بودن بروزترین ماشین آلات CNC و تراش قطعات ریخته گری شده را ماشینکاری می نماید. شایان ذکر است در طول این عملیات واحد کنترل کیفی شرکت کلیه مراحل کار را پایش می نماید تا از بروز هرگونه خطای احتمالی جلوگیری نماید.

جوشکاری

در این واحد عملیاتهای مرتبط با جوشکاری و آهنگری که بسته به نیاز تجهیزات گوناگون شامل جوش لوله و یا ساخت مخازن تحت فشار با استفاده از روشهای مختلف جوشکاری از قبیل آرگون و CO2 و رکتیفایر انجام میشود. شایان ذکر است که کلیه پرسنل جوشکار این شرکت دارای گواهینامه بین المللی جوشکاری می باشند.

واحد آماده سازی و رنگ آمیزی

در این واحد ساخت انواع جعبه های آتش نشانی و کابینتهای مورد نیاز در این صنعت با بروزترین روشهای دنیا تولید میگردد . در این واحد کلیه برشکاریها با استفاده از روش لیزرکات انجام می پذیرد.

 • اسیدشوئی و چربی زدائی
 • سندبلاست و شات بلاست
 • آبکاری
 • رنگ آمیزی مایع
 • رنگ آمیزی پودری
 • پخت رنگ

Design & Manufacturing

شرکت ساختار انرژی ژرف افتخار دارد که توانسته با تکیه بر دانش فنی کارشناسان داخلی اقدام به طراحی و ساخت و تولید قطعات و تجهیزات مورد نیاز سیستم های اطفاء و اعلام حریق با کیفیتی مطلوب و مطابق با استاندارهای روز دنیا نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان و تکنسین های مجرب در فضای کارگاهی به مساحت 2700 متر مربع و مجهز به کلیه دستگاه ها و اداوات مورد نیاز در امر ساخت و تولید قطعات ( از قبیل انواع دستگاه های تراش ، برش ، تست و ... ) اقدام نموده است. مراحل تولید و ساخت تجهیزات بشرح زیر می باشد:

مدلسازی و طراحی قطعات

این واحد با استفاده از بروزترین نرم افزارهای مهندسی مرتبط با مدلسازی و طراحی اقدام به طراحی و تهیه نقشه های مربوط به تجهیزات مرتبط می نماید که تمامی این فعالیتها با نظارت مستمر مهندسان کارآزموده انجام میشود.

ریخته گری و فورج

در این بخش قطعاتی که نیاز به زیخته گری دارند بر اساس مدلسازی انجام شده و روش ریخته گری مرتبط تولید میگردد . این شرکت کتناسب با هر محصول از روشهای زیر استفاده می نماید.

 • ریخته گری به روش ماسه
 • ریخته گری به روش دایکاست
 • عملیات فورج
 • ریخته گری به روش ویژه

شایان ذکر است پس از انجام ریخته گری متناسب با متریال عملیات حرارتی ، شات بلاست و سایر فعالیتها بر روی قطعات انجام می‌پذیرد.

برشکاری

در این واحد ساخت انواع جعبه های آتش نشانی و کابینتهای مورد نیاز در این صنعت با بروزترین روشهای دنیا تولید میگردد . در این واحد کلیه برشکاریها با استفاده از روش لیزرکات انجام می پذیرد.

Our Services your Safety

Our Services
your Safety

Research And Training Division

در اين بخش مربيان و کارشناسان زبده با سوابق مربوط به طراحی سیستم های اطفاء حريق وآموزش آن، سالها وقت خود را صرف آموزش به هموطنان عزيز نموده اند. این آموزشها با ارائهبرنامه به صورت کاملاً تخصصی، صورت میگيرد.

این شرکت اقدام به برگزاری سمینار های تخصصی در زمینه سیستمهای اعلام و اطفاء حریق نموده است که نیازمندیهای مدیران، مشاوران، مهندسان و تکنسینها را بر آورده می سازد در این سمینار ها سعی شده تا مطالبی ارائه گردد که کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی دارد.

همچنين اين بخش اقدام به تحقيق و مطالعه جهت به روز سازی اطلاعات در زمينه سيستمهای ايمنیو مهندسی حريق نموده و با استفاده از کارشناسان و مهندسين با تجربه که مسئوليت آنها صرفاً تحقيق ومطالعه در زمينه سيستمهای آتشنشانی میباشد ، علاوه بر مطالعه و تحقيق اقدام به ترجمه مدارک فنیمعتبرترين استانداردهای جهان در زمينه آتشنشانی که عبارتند از NFPA, BSI جهت بهره برداری بخش فنی ومشتريان محترم مینمايد.دوره های پیشنهادی این شرکت بشرح زیر می باشد:

طراحی سیستم های اطفاء حریق فوم مطابق با استاندارد NFPA 11

طراحی سیستم های اطفاء حریق سیستم اسپری و اسپرینکلر مطابق با استاندارد
NFPA 13 و NFPA 15

طراحی شبکه آب آتش نشانی و پمپخانه آب آتش نشانی مطابق با استاندارد
NFPA 20 و NFPA 22

طراحی سیستم های اعلام حریق

طراحی سیستم های اتوماتیک گازی براساس استاندارد NFPA و VDS

Sale Department

بخش فروش با تکیه بر دانش مهندسی خود شامل دو بخش است:

بخش فروش محصولات داخلی

بخش فروش محصولات شرک های اروپايی

این بخش کلیه اقلام مورد نیاز سیستم های اطفاء و اعلام حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی را از تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی تامین می نماید و بسته به نوع کاربرد اين سیستم ها در صنعت، گواهینامه های لازم از جمله UL، FM، CE، LPCB، ABS و ... برای هر کالا ارائه خواهد شد.

Clean Agent Filling Station

شرکت ساختار انرژی ژرف از سال 1392 با توجه به نیاز کارفرمایان ، اقدام به احداث این واحد در کارخانه خود و فعالیت در خصوص پرکردن کپسولهای گازی سیستم های آتش نشانی نموده است . این واحد دارای مجوز پر کردن و شارژ مجدد سیلندرهای گازی با ارائه راه حل های علمی و به روز ترین فن آوری به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه میباشد .

شایان ذکر است کلیه گازهای بکار رفته در این شرکت دارای تأییدیه های UL وFM از کشور آمریکا می باشد . پروسه شارژ این شرکت مطابق استاندارد NFPA و تحت نظارت کارشناسان فنی انجام می گردد. واحد شارژ این شرکت شامل سیستم پمپاژ، وکیوم و هموژنیزه ساخت کشور ایتالیا می باشد . این شرکت با نظارت دائمی و تضمین کمیت و کیفیت ، قادر به دادن بهترین خدمات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به مشتریان و کارفرمایان محترم میباشد.

این واحد شارژ گازهای NOVEC1230 ، FM200 ، FE13 ، HFC125 را با فشار 24 یا 42 بار انجام میدهد.

این واحد کمک میکند تا فشار نهایی به مقدار واقعی قبل از نصب سیلندر در سیستم آتش نشانی در سایت اختصاص داده شده برسد.

Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag